Školní jídelny

ŠKOLNÍ JÍDELNA
Bezručova Říčany
ŠKOLNÍ JÍDELNA
Dušní Praha 1
ŠKOLNÍ JÍDELNA
Komenského nám. Říčany
ŠKOLNÍ JÍDELNA
Masná Praha 1
ŠKOLNÍ JÍDELNA
Táborská Říčany

Naše společnost provozuje školní stravování již od roku 1999. V současné době ve čtyřech školních jídelnách v Říčanech a v Praze. Jsme tuzemská společnost bez účasti zahraničního kapitálu.

Vaříme vždy tak, aby pokrmy vyhovovaly potřebám Vašich dětí a to po stránce výživových norem, chuťových vlastností, velikosti porcí pro jednotlivé věkové kategorie, z hlediska hygienických požadavků a v neposlední řadě i pestrosti a bohatosti jídelního lístku.

V každé naší školní jídelně nabízíme výběr minimálně ze tří druhů jídel. Do jídelního lístku stále častěji zařazujeme pokrmy odpovídající požadavkům racionální výživy. Jídelní lístek a celková skladba menu je sestavována tak, aby se žádný z nabízených pokrmů neopakoval v průběhu jednoho kalendářního měsíce.

K přípravě pokrmů používáme prvotřídní denně čerstvé suroviny. Vybíráme si ty nejlepší pokud možno tuzemské dodavatele. Dbáme na to, aby suroviny nebyly chemicky konzervované, barvené a geneticky modifikované. Používáme minimum polotovarů, pokrmy vaříme bez použití chemicky konzervovaných, barvených, a stabilizovaných koncentrátů pro přípravu omáček, šťáv a polévek.

Naši kuchaři vynakládají maximální úsilí aby připravovaná strava dětem i dospělým chutnala a zároveň se vtěsnali do limitu hubeného státního normativu na cenu potravinové normy jedné porce.

Informace o školní jídelně J+J do které chodí nebo bude chodit Vaše dítě nebo Vy naleznete pod jednotlivými tlačítky nahoře na obrazovce obrazovky. V těchto sekcích lze obědy také jednoduše objednávat.